Przedstawiamy innowacyjny zestaw produktów pasywnych zabezpieczeń dla ruchu drogowego.  Firma P.V.Prefabet Kluczbork S.A. dostarcza zabezpieczenia drogowe nowej generacji marki Delta Bloc o unikalnych zaletach i nowej skuteczności. Sztywne zachowanie bariery przy poziomie powstrzymywania H2 w połączeniu z niewielką intensywnością zderzenia w przypadku małych samochodów nie pozostają już dłużej w sprzeczności. Szeroka gama produktów zapewnia odpowiedni dobór systemu na każdym etapie inwestycji. Badania zderzeniowe przeprowadzane w oparciu o normę PN EN 1317 w wykazują, że jest to produkt o najwyższych standardach bezpieczeństwa.


delta blocPonieważ firmie P.V.Prefabet Kluczbork S.A. zależy na poprawie bezpieczeństwa z użyciem innowacyjnych  technologii, testy wytrzymałościowe przeprowadzane są w najbardziej renomowanych placówkach testujących. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo nie pozwala na kompromis z interpretacją wyników testów, przestrzeganiem standardów i dyrektyw. Pod tym względem DELTABLOC® przebyła długą drogę (ponad 15 lat) – bez żadnych kompromisów. Chcesz się przekonać - możesz to sprawdzić.
Nowa funkcjonalność betonowych barier drogowych typu DELTABLOC®, na nowo definiuje standardy  w dziedzinie pasywnego zabezpieczania ruchu drogowego

Szczegóły dotyczące barier betonowych Delta Bloc: +48 606-115-928 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.