bariery tymczasowe 1Wybór odpowiednich zabezpieczeń dla budowanych dróg jest kwestią zasadniczą dla bezpieczeństwa zarówno uczestników ruchu drogowego jak i pracowników drogowych. W zależności od lokalnych warunków i/lub przepisów, projektanci ruchu drogowego w niektórych krajach mają duże pole manewru. Niektóre kraje stosują szczegółowe wymagania odnośnie klasyfikacji walorów zabezpieczeń tymczasowych oraz miejsc zastosowań.


DELTABLOC® oferuje duży wybór różnych typów zabezpieczeń tymczasowych. Większość naszych produktów jest testowana dla różnych poziomów zgodnie z  normą EN 1317 obligatoryjną w większości krajów europejskich i nie tylko. Co więcej,  dla uzyskania optymalnego bezpieczeństwa , projektant wybiera różne typy konstrukcji i różną wysokość systemu barier, w zależności od ich przeznaczenia. Systemy o wyższym poziomie powstrzymywania powinny być stosowane na drogach o dużym natężeniu ruchu ciężkich pojazdów. Wysokiej klasy zabezpieczenia stanowią najlepszy i najbezpieczniejszy wybór również w przypadku krytycznych odcinków objazdów oraz w pobliżu rejonów budowy dróg.

W przypadku tymczasowej separacji dotychczasowego ruchu, istotna jest szerokość zabezpieczeń. Nie mniej jednak, nawet wąskie zabezpieczenia powinny zapewniać minimum ugięcia dynamicznego w przypadku zderzenia.

DELTABLOC® dysponuje szeroką gama produktów, które znajdują zastosowanie w każdym przypadku. Wszystkie typy zabezpieczeń można konfigurować i łączyć za pomocą elementów przejściowych uzyskując łagodne przejścia pomiędzy systemami barier o różnych profilach i wysokościach.

bariery tymczasowe 2

Szczegóły dotyczące barier betonowych Delta Bloc: +48 606-115-928 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.