P.V Prefabet Kluczbork S.A jest działającym od ponad 60 lat, producentem wyrobów betonowych, które mają zastosowanie m.in. w kanalizacji deszczowej i sanitarnej, infrastruktury drogowej, kolejowej, oczyszczania ścieków. P.V Prefabet Kluczbork S.A w trzech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudnia ponad 240 osób. Laureat Prestiżowej Nagrody Złoty Laur za Umiejętności i Kompetencji.

Poszukuje kandydata na stanowisko: 

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Kluczbork

Wymagania na stanowisku elektromechanika:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień oraz wiedza praktyczna z zakresu mechaniki maszyn, elektrotechniki, pneumatyki, hydrauliki oraz automatyki przemysłowej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, pneumatyczną oraz mechaniczną
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz premię + nagrody

 za osiągane  wyniki

  • Bardzo dobre warunki finansowo socjalne
  • Możliwość rozwoju umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wszystkim osobom aplikującym zapewniamy dyskrecję. 
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą do nas drogą mailową lub osobiście kompletne aplikacje zawierające:

CV i list motywacyjny,


 Zapraszamy do aplikowania.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

P.V. Prefabet Kluczbork S.A.

46-200 Kluczbork

ul. Kościuszki 33

tel. 77/447 10 62

Prosimy o dołączenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA, przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.